FI_KIT_RDV3-366-N_RS3084SRHK1_OB30DPPTX1_HCB36-12 N_DW24UNT4X2
At a Glance
Additional Savings Available
This package includes these products
Fisher & Paykel 36" Stainless Steel Professional Wall Ventilation
Model #: HCB36-12 N
Qty: 1
Model #: RS1884FLJK1
Qty: 1
Fisher & Paykel Series 9 36" Stainless Steel Pro Style Dual Fuel Range
Model #: RDV3-366-N
Fisher & Paykel Series 9 30" Stainless Steel Electric Built In Double Oven
Model #: OB30DPPTX1
Fisher & Paykel Series 11 30 in. 16.3 Cu. Ft. Panel Ready Column Refrigerator
Model #: RS3084SRHK1
Fisher & Paykel Series 7 24" Stainless Steel Top Control Built In Dishwasher